(48) 505-255-725

O nas

Jesteśmy zgranym zespołem filmująco - fotografującym, współpraca podczas pracy to podstawa spokoju i nie przeszkadzania w trakcie robienia zdjęć czy filmu. Jeżeli szukasz takiego zespołu to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, ceny już od 700 zł. za film.
Film z pleneru - gratis !!! (opcja przy pakiecie za 1700 zł.)
Film z podziękowań dla rodziców - gratis !!! (opcja przy pakiecie Foto-Video za 3400 zł.) 

Zadzwoń do Nas lub napisz , a my przygotujemy ofertę cenową. 

Filmujemy aparatami marki Panasonic FZ1000 i G6  (Full-HD i 4K), do płynnych ujęć podczas ruchu stosowany jest FlyCam, statyczne ujęcia w kościele to zasługa statywu, dźwięk zapisywany oddzielnie na rejestratorze audio.
Fotografia to moment robienia zdjęć szczególny i trudny. Aby uchwycić odpowiedni moment potrzeba czasu i doświadczenia a nawet i nieraz kończenia szkół aby wiedzieć co i jak uchwycić w obiektywie aparatu. Sprzęt to aparat Canon 5D Mark.
Cennik na usługi foto: Cennik Foto
Prezentacja z wybranych zdjęć - gratis !!! (opcja przy pakiecie Foto-Video za 3400 zł.)
Jeżeli nie macie samochodu, który by Was zawiózł do ślubu to można skorzystać z oferty u nas.
Dojazd do 100 km od miejsca siedziby Foto-Video - gratis !!!


Co jeszcze mogę wykonać i gdzie mnie znajdziesz ?

Możesz przynieść do mnie płyty do zrobienia kopii z imprez, wykonam mastering a także archiwizację nagrań z kaset VHS na DVD. Możesz również powierzyć mi montaż materiału filmowego nagranego na kasety VHS.


Masz dużo zdjęć i nie masz czasu ich przeglądać, nic prostszego,przynieś te zdjęcia a wykonam prezentację z podkładem muzycznym.

Obejrzysz zdjęcia jak film w swoim własnym lub u znajomych telewizorze.


Zapraszam na mój kanał filmowy na youtube, można tam obejrzeć klipy ślubne, reportaże z targów ślubnych, a także reportaże nie związane z tematem ślubnym.

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego profilu na Facebooku, znajdziecie w nim bieżące informacje i nowych znajomych, być może tych u których pracowałem na weselu lub przy jakimś innym projekcie czy innej uroczystości.